Pojištění ALL-RISK

Pojištění odpovědnosti z provozu vozidla (povinné ručení)

Pojištění za škodu způsobenou provozem vozidla (povinné ručení) je povinné ze zákona a při provozování vozida bez pojištění se vlastník vystavuje sankci dle zákona. Pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla se řídí zákonem - č.168/1999 Sb. zákon o pojištění odpovědnosti z provozu vozidla.

Vhodný kandidát havarijních pojistek

Kdy má smysl vozidlo pojistit? Není to jednoduchá otázka - svou roli hraje řada faktorů. Tím základním nutným porovnáním je míra rizika nehody a potenciální škody, postavená proti ceně samotného pojistného. Prvním důležitým bodem tedy je - jak moc jezdíme a po jakých silnicích. Zkrátka musíme odhadnout, jak moc nám kolize s jinými účastníky silničního provozu hrozí (případně krádež, vandalismus, útok živlů apod. u rozšířených pojištění). Samostatnou kapitolou je odhad možné škody na vozidle. Na to mít v peněžence vždy nemusíme a vyplacené pojistné nám "zachrání čtyři kola".

Pojištění ochrany pořizovací ceny EuroGAP

Tradiční ochrana automobilu jako je imobilizér, alarm, nebo zámek na řadicí páku nezabrání vždy jeho odcizení. I v případě totální škody z havarijního pojištění lze od pojišťoven očekávat pouze vyplacení obecné ceny automobilu. K pořízení nového vozu pak může chybět značná částka, toto pojištění by měli mít uzavřeni všichni, kdo si půjčují peníze na pořízení vozidla.

Zaplatíme Vám Vaši fakturu

Insia a Cashbot spustily projekt platby jednotlivých faktur podnikatelům,

Číst dál...

Insia ASSISTANCE

Insia pro své klienty připravila vlastní nadstandardní asistenci

Číst dál...

PojistenaFaktura.cz

Naše cílová skupina je zacílena na menší firmy, živnostníky, kteří

Číst dál...
všechny novinky